DOĞU RUSYA

CRUISE TURLARI

Rusya’nın en doğu ucuna, kış buzlarının izole ettiği muhteşem volkanik yer şekilleri ve binlerce deniz kuşuna ev sahipliği yapan Kuril adalarına bir yolculuğa çıkın. Dünyanın en büyük ayısı, Kamchatka yarımadasında dolanırken, Bering Denizi’nin zengin suları arktik yaşam formlarının hepsini barındırıyor. Cesur gezginler için Rusya’nın en doğu ucu, her bir parçası büyüleyici maceraralar barındıran bir fantazi dünyası gibidir. Rusya’nın en doğu ucuna, Moskova ve St.Petersburg’u görmüş olanların bile aynı ülkede olduklarına inanamayacakları, batı medeniyetinin dokunmadığı bu diyara yelken açın.  Muhteşem vahşi yaşamın, yabani ve güzel el değmemiş alanlarla kusursuzca birleşimi, zamanın unuttuğu benzersiz bir bölge oluşturuyor. Tipik bir Doğu Rusya gezisindense, gemimiz sizi o kadar uzağa götürecek ki yerinizi haritada bulmakta zorlanacaksınız. Dünyanın en harika seyahatlerine, doğa severleri, fotoğrafçıları, tarih meraklılarını ve içinizdeki cesur gezgini çağırıyor. İnanılmaz yer şekilleri, kusursuz tundra ve dev volkanlar, boz ayıları ve gri balinaları da göreceğiniz cruise seyahatiniz boyunca nefesinizi kesecek. Bölgede yuvalanmış sayısız kuş ve zodyaklar ile yaptığınız turlarda göreceğiniz sıradışı coğrafya sizi cezbedecek ve Doğu Rusya cruise gezinizi büyüleyici kılacak.

SILVER EXPLORER

 

KEŞİF 

18 GECE

18.06.2020

Otaru (Hokkaido), Korsakov (1 gece), Tyuleniy Island, Piltun Lagoon, Iona Island, Okhotsk, Yegrineyskaya Bay, Ushki Bay, Talan Island, Zavyavialova Island, Opala River, Utashud Island, Kekurnyy Point, Shumshu Island, Atlasova Island, Nemo (Onekotan Island), Krenitsyna Point, Yankicha Island, Chirpoy Island, Otaru (Hokkaido)

USD 18,000'dan itibaren

1_Line_SilverseaLogo_60K - _2.jpg

LE SOLEAL

 

KEŞİF 

16 GECE

26.06.2020

Otaru (Hokkaido), Korsakov, Tyuleniy Island, Nabilsky Bay, Piltun Bay, Iona Island, Okhotsk, Magadan, Zavyavialova Island, Krutogorova River, Atlasovo, Antsiferov Island, Sakhalin Oblast, Kambalnaya Bay, Vestnik Bay, Petropavlovsk (Kamchatski-1gece)

EUR 9,920'dan itibaren

LE SOLEAL

 

KEŞİF 

12 GECE

10.07.2020

 

Petropavlovsk (Kamchatski), Attu Island, Kiska Island, Amchitka Island, Atka Island, Yunaska Island, Chugidanak Island, Dutch Harbor, Chankliut Island, Geographic Harbor, Hidden Harbor,  Tsaa Fjord, Inian Islands, Elfin Cove, Juneau (Alaska)

EUR 9,330'dan itibaren

PONANT_Logo_Bleu.PNG
© Copyright

Luxury Cruises Turizm ve Ticaret A.Ş.
Cumhuriyet Caddesi Üftade Sokak No:7/2 Elmadağ, Şişli / İstanbul, Türkiye
Tel.:
0 212 234 34 23
info@thecruiseline.com.tr

Luxury Cruises Turizm ve Ticaret A.Ş.’nin turları T.C.Turizm Bakanlığı A-934 belgesine sahip Kültür Turizm Seyahat Acentası tarafından yapılmaktadır.
Sitede belirtilmiş olan fiyatların tamamı kişi başı olup, en düşük kategoriler baz alınmıştır.

Fiyatlara uçak bileti, transfer, otel konaklaması ve rehberlik hizmeti dahil değildir.

Müsaitlik durumuna göre fiyatlar artabilir.