PARTNERLERİMİZ

1_Line_SilverseaLogo_60K - Copy.jpg

Silversea Cruises

Silversea’nin butik ultra-lüks yolcu gemileri konfor ve hizmetten ödün vermek istemeyen seyahat severler için tasarlandı. 

Gemiler: Silver Moon, Silver Muse, Silver Shadow, Silver Spirit, Silver Whisper, Silver Wind, Silver Cloud, Silver Explorer, Silver Galapagos

Crystal_Cruises_2016_ Logo_(Horizontal)_

Crystal Cruises

Her bir Crystal gemisi kendine özgü bir atmosfere ve özgün karaktere sahiptir.

Gemiler: Crystal Symphony, Crystal Serenity, Crystal Esprit, Crystal Endeavor, Crystal Bach, Crystal Debussy, Crystal Mahler, Crystal Ravel

OC Vertical Logo 4C No Tag (jpg)_2.jpg

Oceania Cruises

İçinizi ısıtacak lüks gemi filosuna sahip Oceania Cruises, dünya çapında sahip olduğu zengin güzergah seçenekleriyle sizlere eşsiz bir tatil deneyimi sunuyor. 

Gemiler: Insignia, Marina, Nautica, Regatta, Riviera, Sirena

RSSC Logo_BLACK_2.jpg

Regent Seven Seas Cruises

Herşey dahil Regent deneyimi.

Gemiler: Seven Seas Splendor, Seven Seas Explorer, Seven Seas Voyager, Seven Seas Navigator, Seven Seas Mariner

PONANT_Logo_Bleu.PNG

Ponant Cruises

Fransız ekibi, uzmanlığı, özenli servisi ve ve gastronomisiyle beş yıldızlı bir ortamda yola çıkın ve sofistike bir seyahat deneyiminin tadını çıkarın.

Gemiler: L'Austral, Le Ponant, Le Soleal, Le Lyrial, Le Boreal, Le Champlain, Le Laperouse, Le Bougainville, Le Dumont-D'urville, Le Bellot, Le Jacques Cartier

WS_2.jpg

Windstar Cruises

Windstar Cruises, samimi yat tarzı bir deneyim sunan ve dünyanın en güzel ve küçük limanlarına seyahatler düzenleyen bir filoya sahip.

Gemiler: Star Pride, Star Breeze, Star Legend, Wind Surf, Wind Star, Wind Spirit

HLC_A4CPcL.jpg

Hapag-Lloyd Cruises

Filonun her bir üyesi kendi karakterine ve onu diğerlerinden ayıran bir felsefeye sahiptir. Yine de, bizi birleştiren tek bir tutku var: Sizlere her seferinde yeniden, yeni sürprizler sunabilmek.

Gemiler: Europa2, Hanseatic Inspiration

SD logo RGB-white background.jpg

SeaDream Yacht Club

SeaDream Yacht Club’ı tasarlarken, Bay Brynestad, detaylara ve kusursuz servise önem vermenin tam anlamıyla yatçılığı tanımlayacağını biliyordu. Bütün misafir odalarımızın okyanus manzarası vardır. 

Gemiler: SeaDream I, SeaDream II

HG.jpg

Hurtigruten

Hurtigruten - 1893’den Bu Yana Süren Bir Gelenek:

Gemiler: Roald Amundsen, Fridtjof Nansen, Finnmarken, Fram, Kong Harald, Lotofen, Midnatsol, Nordkapp, Nordlys, Nordnorge, Nordstjernen, Polarlys, Richard With, Spitsbergen, Trollfjord, Vesteralen 

ritz_carlton_yacht_collection_cruises.jp

The Ritz-Carlton Yacht Collection

Ritz-Carlton Oteller Zinciri, cruise sektörünün belki de en iddialı kategorisi olan cruise yatları alanına giriş yapacağını açıkladı.

Gemiler: Evrima

scenic-logo.jpg

Scenic Luxury Cruises

2019 Ağustos ayında suya inen Scenic Eclipse, Scenic firmasının ilk ultra lüks keşif yatı olma özelliğini taşıyor.

Gemiler: Scenic Eclipse I & II, Scenic Jasper/Opal/Amber/Crystal/Jewel/Jade/Ruby/Pearl, Scenic Gem, Scenic Azure, Scenic Tsar, Scenic Aura, Scenic Spirit

AMA_Gold_Logo.jpg

AmaWaterways

Dünya nehirlerinde on sekiz yıllık deneyime sahip bir aile şirketi, en iyi yaptığı şeye odaklanmaya devam ediyor, misafirlerine yenilikçi ve unutulmaz seyahat deneyimleri sunuyor.

Gemiler: