PARTNERLERİMİZ

1_Line_SilverseaLogo_60K - Copy.jpg

Silversea Cruises

Silversea’nin butik ultra-lüks yolcu gemileri konfor ve hizmetten ödün vermek istemeyen seyahat severler için tasarlandı. 

Gemiler: Silver Moon, Silver Muse, Silver Shadow, Silver Spirit, Silver Whisper, Silver Wind, Silver Cloud, Silver Explorer, Silver Galapagos

Crystal_Cruises_2016_ Logo_(Horizontal)_

Crystal Cruises

Her bir Crystal gemisi kendine özgü bir atmosfere ve özgün karaktere sahiptir.

Gemiler: Crystal Symphony, Crystal Serenity, Crystal Esprit, Crystal Endeavor, Crystal Bach, Crystal Debussy, Crystal Mahler, Crystal Ravel

OC Vertical Logo 4C No Tag (jpg)_2.jpg

Oceania Cruises

İçinizi ısıtacak lüks gemi filosuna sahip Oceania Cruises, dünya çapında sahip olduğu zengin güzergah seçenekleriyle sizlere eşsiz bir tatil deneyimi sunuyor. 

Gemiler: Insignia, Marina, Nautica, Regatta, Riviera, Sirena

RSSC Logo_BLACK_2.jpg

Regent Seven Seas Cruises

Herşey dahil Regent deneyimi.

Gemiler: Seven Seas Splendor, Seven Seas Explorer, Seven Seas Voyager, Seven Seas Navigator, Seven Seas Mariner

PONANT_Logo_Bleu.PNG

Ponant Cruises

Fransız ekibi, uzmanlığı, özenli servisi ve ve gastronomisiyle beş yıldızlı bir ortamda yola çıkın ve sofistike bir seyahat deneyiminin tadını çıkarın.

Gemiler: L'Austral, Le Ponant, Le Soleal, Le Lyrial, Le Boreal, Le Champlain, Le Laperouse, Le Bougainville, Le Dumont-D'urville, Le Bellot, Le Jacques Cartier

WS_2.jpg

Windstar Cruises

Windstar Cruises, samimi yat tarzı bir deneyim sunan ve dünyanın en güzel ve küçük limanlarına seyahatler düzenleyen bir filoya sahip.

Gemiler: Star Pride, Star Breeze, Star Legend, Wind Surf, Wind Star, Wind Spirit

HLC_A4CPcL.jpg

Hapag-Lloyd Cruises

Filonun her bir üyesi kendi karakterine ve onu diğerlerinden ayıran bir felsefeye sahiptir. Yine de, bizi birleştiren tek bir tutku var: Sizlere her seferinde yeniden, yeni sürprizler sunabilmek.

Gemiler: Europa2, Hanseatic Inspiration

SD logo RGB-white background.jpg

SeaDream Yacht Club

SeaDream Yacht Club’ı tasarlarken, Bay Brynestad, detaylara ve kusursuz servise önem vermenin tam anlamıyla yatçılığı tanımlayacağını biliyordu. Bütün misafir odalarımızın okyanus manzarası vardır. 

Gemiler: SeaDream I, SeaDream II

Hurtigruten

Hurtigruten - 1893’den Bu Yana Süren Bir Gelenek:

Gemiler: Roald Amundsen, Fridtjof Nansen, Finnmarken, Fram, Kong Harald, Lotofen, Midnatsol, Nordkapp, Nordlys, Nordnorge, Nordstjernen, Polarlys, Richard With, Spitsbergen, Trollfjord, Vesteralen 

ritz_carlton_yacht_collection_cruises.jp

The Ritz-Carlton Yacht Collection

Ritz-Carlton Oteller Zinciri, cruise sektörünün belki de en iddialı kategorisi olan cruise yatları alanına giriş yapacağını açıkladı.

Gemiler: Evrima

scenic-logo.jpg

Scenic Luxury Cruises

2019 Ağustos ayında suya inen Scenic Eclipse, Scenic firmasının ilk ultra lüks keşif yatı olma özelliğini taşıyor.

Gemiler: Scenic Eclipse I & II, Scenic Jasper/Opal/Amber/Crystal/Jewel/Jade/Ruby/Pearl, Scenic Gem, Scenic Azure, Scenic Tsar, Scenic Aura, Scenic Spirit

AmaWaterways

Dünya nehirlerinde on sekiz yıllık deneyime sahip bir aile şirketi, en iyi yaptığı şeye odaklanmaya devam ediyor, misafirlerine yenilikçi ve unutulmaz seyahat deneyimleri sunuyor.

Gemiler: