Hapag-Lloyd Cruises

HLC_A4CPcL.jpg

Hapag-Lloyd Cruise filosu bir aile gibidir

 

Filonun her bir üyesi kendi karakterine ve onu diğerlerinden ayıran bir felsefeye sahiptir. Yine de, bizi birleştiren tek bir tutku var: Sizlere her seferinde yeniden, yeni sürprizler sunabilmek. Karada ve gemide, cruise yolculuğunuzun her bir saniyesini unutulmaz kılmak için sizi olağanüstü olana yakınlaştırmak – bizi yönlendiren ve diğerlerinden ayıran işte bu tutku. Misafirperver, otantik ve doğuştan iskandinav, Hapag-Lloyd Cruise konsepti, geleneksel değerleri modern düşünce yöntemleriyle kusursuzca birleştiriyor.  Bu stratejiyi gemilerimize de yansıtıyoruz.

Çeşitli asya tatlarından, üst kalite modern mutfaklar; kimi gösterişli, kimi hafif, kimi ızgaradan taze çıkmış kimi de taşradan ilham alan yemekler. Yedi restoranında tarz sahibi atmosferi ile en gurme beklentilerin bile üzerine çıkıyor.

Fiyata Neler Dahildir? (Europa2)

 • Seçilen suite kategorisinde konaklama (suite seçenekleri için gemi sayfasını inceleyiniz)

 • Açık oturumlu 7 adet gurme restoranımızda sabah, öğle, akşam yemekleri (restoran bilgileri için gemi sayfasını inceleyiniz)

 • Çay, kahve seçenekleri

 • Showlar, aktiviteler

 

Suitinizde:

 • Şampanyalı karşılama

 • Günlük yenilenen mini-bar

 • Nespresso makinesi

 • 24 saat oda servisi

 • Özel Suite Görevlinizin Hizmetleri (Penthouse, Grand Penthouse, Owner Suite)

 • Düz ekran televizyon, tablet PC, taşınabilir telefon

 • 150 adet film seçeneği, diziler, belgeseller, müzik

 • Kişisel mail hesabınız

 

Fiyata Neler Dahildir? (Hanseatic Inspiration)

 • Seçilen kategoride konaklama (oda bilgileri için gemi sayfasını inceleyiniz)

 • Sabah, öğle, akşam yemekleri, öğleden sonra kahve & çay ve atıştırmalık ikramı (restoran bilgisi için gemi sayfasını inceleyiniz)

 • Zodiaclar ile karaya çıkış

 • Uzman kadromuz tarafından verilen eğitimler

 • Odanızda şampanyalı karşılama

 • Soft içecekler ile günlük yenilenen mini-bar

 • Düz ekran televizyon, DVD Player, Wi-Fi hizmeti, kişisel e-mail hesabınız

 • Arktika ve Antarktika hakkında bilgilendirme

 • Destinsayona göre kalın paltolar, su geçirmez çizmeler, şnorkel malzemeleri

 

Keşif Seferleri

Dünyayı farklı bir bakış açısıyla keşfetmek. Bölgelerde, diğer gezginlerden daha derinlere ilerlemek. El değmemiş arazileri yakından keşfetmek. Yaratılış mucizesini benzer dünya görüşüne sahip bir grup gezgin ile deneyimlemek. Bilinmeyenin cazibesinden ilham alıp, keşif tutkusuyla tutuşurken, Hapag-Lloyd firması sizin için biçilmiş kaftan.

Bu günün tamamen gelişmiş gibi görünen dünyasında, büyük keşifler yapmak ve sıra dışı cruise seyahatlerinden keyif almak için hala olanağınız var. Büyük cruise gemilerinin geri dönmek ya da yanından geçip gitmek zorundan kalacağı zorlu istikametlerde siz mucizelerin rönesansını yaşayacaksınız. Deniz feneri, pilot gemileri, limanları, otelleri ya da hava alanları olmayan bölgeler, merağınızın rotayı belirlediği Hapag-Lloyd’un keşif istikametleridir. A noktasından B noktasına ulaşılan yolculuklardan ziyade bu gemiler size A’dan Z’ye keşif imkanı sunuyor.

Çark zamanda geri gidiyor ve efsanevi kaşiflerin öncü ruhunu hayata getiriyor. Onların adımlarını takip ederek, doğanın kurallarına karşı gelin, vahşi yaşamın sırlarını açığa çıkarın ve ünlü kültürel sit alanlarının gölgesindeki bilinmeyen hazineleri gün yüzüne çıkarın. Bilinmezi size ait kılmanın tasvir edilemez hissi ile kendinizi ödüllendirin.  Haritanızdaki boş alanlar yaşamla doldukça, uzaktan birbirini andıran istikametler bile büyüleyici yerler halini alacaklar.

Kara Turları

Her yanaşılan limanda farklı yeni bir dünyaya bir geçit açılıyor. Seyahat danışmanlığımız tarafından bir araya getirilmiş rehberli geziler ile onları keşfedebilir ya da kendi başınıza keşif gezilerine çıkabilirsiniz. Zodiac botları, helikopter ye da kayak macerası olsun, EUROPA 2 size mümkün olan tüm olanakları sunuyor…

Geniş bir skalada, rehberli kıyı gezileri.

 • Klasik geziler – Geç kalkan yolcularımız için ek turlar, turistik noktalara erişim ve bölgeye bir adım önde keşif imkanı.

 • Aktif turlar – Snorkel, rafting ve ATV turları.

 • Keşif gezileri – uçak, helikopter ve botlar ile yeni bakış açıları.

 • Uzman gezileri – tanınmış konuşmacıların kültürel, tarihi ve mimari konulara ışık tuttuğu turlar.

 • Bisiklet turları – hafif gezintilerden, aktif maceralar ve zorlayıcı dağ turlarına kadar…

 

Seyahat Danışmanlığı

Dünya sizin, bunu en iyi şekilde değerlendirin! Hiç bir broşürde bulamayacağınız bir seyahat hayalini mi gerçekleştirmek istiyorsunuz? Cruise gezinizi, rüyalarınızdaki tatile dönüştürmek için seyahat danışmanlarınız gelip size özel kusursuz ayarlamaları yapacaklar.

 

Özel Kıyı Aktiviteleri

Sadece ilginizi en çok neyin çektiğine karar verin ve kendi maceranız için tercih ettiğiniz aracı seçin. Yeni bir perspektif kazanmak ve dünyayı yukarıdan seyretmek için bir helikopter uçuşuna çıkın,bedevi kamplarında sizin için hazırlanmış bir barbekü ile çölde safarinizi tamamlayın ya da ya da kişisel rehberinizle bir şehir turuna çıkın. Fikirlerinizin sınırı olmadığını unutmayın…

 

Özel Cruise Öncesi ve Sonrası Programlar

Bazen tatiliniz hiç bitmesin istersiniz. Eğer durum buysa size şiddetle cruise öncesi ya da cruise sonrası programlarımızdan birini öneriyoruz. Gemiye varmadan önce tatilinizi istediğiniz gibi organize ediyor, tercih ettiğiniz otellerde sizin adınıza rezervasyon yapıyor ve unutulmaz deneyiminizi garantiye almak için size ip uçları sunuyoruz. Tatiliniz için eşsiz bir başlangıç…

Golf Cruise'ları

Her gün dünyanın en iyi sahalarında atış yapmak ister miydiniz? EUROPA ve EUROPA 2 ye eklenen video analiz imkanlı son teknoloji golf simülatörleri ile bu mümkün. Gemideki PGA profesyonelleri ile kişisel egzersiz derslerinin (ekstra ücrete tabidir) bir parçası olarak da kullanabilirsiniz. Bu atışlarınızı geliştirmenize ve denizdeki günlerinizi, karaya çıkmaya ihtiyaç bile duymadan dünyanın en iyi sporunu yaparak geçirmenize imkan sağlayacak.

Golf & Cruise Yolculukları

Tüm bunlara ek olarak, şeçkin Golf & Cruise seyahatlerimizde en iyi sahaları size ayırdık ve sizin için ilgi çekici standart paketler hazırladık(ekstra ücrete tabidir).–36 ya da daha iyi handikaplı golf tutkunları bu birinci sınıf sahalardan ve PGA profesyonellerimizin sunduğu derslerden faydalanabilirler. Golf & Cruise seyahatlerimiz gemide toplanıp, dostça toplantılarda diğer profesyoneller ve golf tutkunları ile buluşabilir, dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Alman PGA ile olan anlaşmamız sayesinde, bu cruiselarda aktif bölgesel DGV(Almanya Golf Derneği) koçlarından, Alman PGA ekibinin tecrübeli koçlarına, size tanınmış golf profesyonelleri eşlik edecek. Gemide antrenman yaparken, sahada bir tur golf oynarken ya da simülasyon uzman derslerinde, bu profesyoneller golf konusundaki tutku ve bilgi birikimlerini sizinle paylaşmayı hevesle bekliyorlar.

Ailece Eğlence

Muz botlarında dalgalarla savaşmak, İtalya’da pizza yapımı, üç-boyutlu filmler, dünyanın en büyük kumdan kalesini yapmak ya da sahilde kaplumbağa izlemek, Santorini’de harika bir eğlence parkında bir araba yarışı… Çocuklar ve gençler EUROPA 2 üzerinde tüm eğlencelerin tadını çıkarabilirler. Peki ya siz? Kendinize zaman ayırın…